پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦
به سایت علیرضا زارعی خوش آمدید
منو اصلی
پیوندها
آخرین مطالب
گفتار، پندار و کردار نیک یک زرتشتی
یک همکار زرتشتی در محل کارم داریم که در رعایت امانت از یک مسلمان هم مسلمان تر است. این همکار زرتشتی ما که افتخار همکاری با او را داریم نمونۀ بارز گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک است و چند خلق و خوی منحصر بفرد دارد.
 ٠٨:٣٥ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی به کتاب «حماسۀ حسینی»
از تحریف و دروغ تا مدّاحی های کذایی برای امام حسین (ع)
اگر شهید مطهری و پیش از او حاج میرزاحسین نوری گفتند باید عزای حسین را گرفت بخاطر این همه تحریف و دروغ که به او می بندند، امروز ما در این جامعه باید عزای حسین را بگیریم از اینهمه دکان و کاسبی که یک عده بی سواد به اسم مداحی حسین راه انداخته اند و رسانه هایی نظیر تلویزیون هم مبلّغ آنها شده اند.
 ١٣:٤١ - جمعه ٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای درگذشتِ نادر گچینِ خوش صدا و خوش لحن
نادر گلچین خوانندۀ محبوب نسل پیش از ما و تا حدودی نسلِ ما دارفانی را وداع گفت. این خوانندۀ خوش صدا و خوش لحن برخی تصانیف و آهنگ های زیبا خوانده است ...
 ٠٩:٤٧ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدای نشان توسط وزیر فرهنگ به دکتر شفیعی کدکنی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با دست‌اندرکاران ستاد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ با محمدرضا شفیعی کدکنی دیدار کرد.
 ٠٨:٣٨ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با یادی از مادر
برای پدرم «محمدحسین»
پدر گاهی بیا در خواب های بیقرارِ من / چنان چون خواب رفتن های با تو گهگدارِ من / پدر صبری که دارم ناشی از صبر تو بود اما / صبوری می کنم وقتی تو باشی در کنار من ...
 ٢٢:١١ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
لنگرودی در جشن تولد دولت‌آبادی:
سیاستمدار مدیریت «مرگ» می کند و هنرمند مدیریت «زندگی»
شمس لنگرودی در مراسم تولید 77 سالگی محمود دولت آبادی گفت: سیاستمداران در طول تاریخ مدیریت مرگ کردند و هنرمندان مدیریت زندگی. اگر از اول مشروطه تاکنون حساب کنید خیلی از سیاستمداران آمده و رفته‌اند البته احترام بسیاری از آنها واجب است اما کسانی که مدیریت زندگی کردن و هنرآفرینی داشتند به اندازه انگشتان دست نیستند.
 ٠٨:٢٧ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 

 

 

 

صفحه اصلی |درباره من |تماس با من
هرگونه استفاده از مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است.